Kazdağları

Hizmet Sözleşmesi

MADDE 1 : TARAFLAR

Bir taraftan adresinde ikamet eden Troltunga Turizm A.Ş *Kısaca ’Troltunga’ olarak anılacaktır* , diğer taraftan sözleşmeyi imzalayan karşı taraf  *Kısaca ‘Müşteri’ olarak anılacaktır* aşağıda belirtilen konularda mutabakata varılmıştır .

MADDE 2 : KONU

İş bu sözleşme müşterinin, Troltunga vasıtası ile belirtilen  koşullar çerçevesindeki  Kamp Konaklama Rezervasyonunu aldığı ve/veya alabileceği hizmetleri içermektedir.

MADDE 3 : UYGULAMA

3.a- Müşteri, Troltunga’da  kamp veya karavan konseptiyle konaklama yapacaktır , konaklama müşterinin rezervasyon sırasında belirleyeceği ve Troltunga’nın kabul edeceği tarihler  arasında gerçekleşecektir. Belirtilen tarihler haricinde Troltunga tesis şartları müsait ise ödemesini tamamlayarak uzatma yapabilecektir.

3.b- Müşterinin, Troltunga’ya giriş saati öğleden sonra 14:00, çıkışı ise öğleden önce 12:00 olabilecektir.

 3.c- Troltunga, Müşterinin konaklama tesisindeki her türlü kaybından, kişisel sağlık sorunundan, hasarından ve kıymetli eşyalarının çalınmasından hiçbir şartla sorumlu olmayacaktır.

3.d- Müşteri tarafından satın alınan konaklama rezervasyonu, satın alınma tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Troltunga’ya yazılı olarak bildirerek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilecektir. Troltunga’nın yapacağı düzenleyeceği, resmi tatil günleri, özel tatil günleri, bayram tatilleri, erken ödeme kampanyası vb. tüm kampanyalı dönemlerde müşterinin yaptığı rezervasyonlar cayma haklarını bağlamamaktadır.

MADDE 4 : SÜRE VE FESİH

4.a- Müşteri rezervasyon yaptırdığı tarihten 7 gün içinde yapmış olduğu rezervasyonu istediği kişiye devredebilir veya iade edebilir. Devir olunan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan müşteri sorumludur. Müşteri, iptal ve devir talebini yazılı olarak ilk 7 gün içerisinde Troltunga’ya sunması gerekmektedir, aksi halde sözleşmede yazılı olan rezervasyon şartları geçerliliğini koruyacaktır.

4.b- Müşteri, rezervasyon yaptırdığı tarihin 8 ile 10 gün arasında iptal, değişiklik ve devir talep ettiğinde ödediği bedelin %25 i cayma tazminatı olarak kesilir. Rezervasyon yaptırdığı tarihten 10. gün ve sonrasında iptal, değişiklik ve devir talep ettiğinde ödediği bedel iadesi yapılamaz.

4.c – Müşterinin rezervasyon tarihinin ilk gününü kaçırdığı hizmete sonradan katılacağını yazılı olarak bildirmemesi durumunda Troltunga, müşteri adına yapılmış rezervasyonu 12 saat sonrasında iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptal durumlarında müşteri herhangi bir ücret iadesi talebinde bulunamayacaktır.

4.d- Müşteri rezervasyonunu kendisinin veya 1. derece akrabalarının rahatsızlıklarını veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halinde rezervasyon için ödediği tutar kendisine kesintisiz olarak iade edilecektir veya istenirse daha sonra kullanılmak üzere kredi olarak kullanılabilecektir.

4.e – Troltunga, gerekli gördüğü durumlarda müşteriye bildirmek kaydı ile rezervasyon başlangıç tarihinden 3 gün önce, resmi tatil günleri, özel tatil günleri, bayram tatilleri, erken ödeme kampanyası vb. tüm kampanyalı dönemlerde 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen değiştirebilir ve iptal edebilir. Müşteri bu değişiklikleri ve iptali kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal edip ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda müşteri tazminat hakkı doğmaz.